טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לסין מידע ומאמרים על טיסות לסין נימוסין     

נימוסין


אם החלטתם לטייל בסין, ישנם מספר מנהגים שכדאי שתהיו מודעים להם, וזאת על מנת שתוכלו להבין את המקומיים כראוי, לכבד ולא לפגוע בהם מבלי להתכוון.

מתנות
אין לדעת מתי ולמה תרצו או תצטרכו להעניק לאחד הסינים מתנה, אך כדאי שתדעו שבאשר לקבלת מתנה יש לסינים מנהג שמטרתו להציג את הסינים כאנשים לא חמדניים, אז סביר להניח שאם תעניקו לאחד הסינים מתנה הוא יסרב לכם וידחה את המתנה למרות שישמח מאד לקבל אותה, אם אתם באמת מתעקשים לתת לו מתנה כדאי שלא תתייאשו מאחר ולאחר הפעם השלישית (מינימום) הוא יקבלה ברצון.

לחיצת ידיים
בסין מקובל ללחוץ ידיים אך לא מקובל מגע מסוג אחר כגון חיבוקים או נשיקות, במיוחד בפומבי.

נימוסין – נימוסים בסין
הסינים נחשבים כאנשים עדינים ומנומסים ולכן, יש להם את השפה שלהם, הם לא משתמשים במילים בגוון שלילי ולא בקללות ומעבר לכך הם מנומסים וישתדלו שלא לענות לכם בשלילה, כך שאם תשאלו שאלה והתשובה של הסינים תהיה בספק, תבינו שהם לא מעוניינים.

צבע אדום

בעבור העם הסיני הצבע האדום מסמל מזל טוב, ברחוב הסיני תוכלו לראות מגוון של מוצרים בצבע האדום כגון מנורות, דגלים, אהילים המשולבות עם הצבע הזהוב האהוב על הסינים, גם צבע הכסף מתקבל בברכה. אך למרות הכל, באזורים שונים בסין תוכלו להבחין בשינוי ביחס לצבעים. הסינים ימנעו מלהשתמש בצבע צהוב ושחור המסמל שנאה ומוות.

פוליטיקה
אם אינכם מכירים אישית את האדם איתו אתם משוחחים, היו מודעים כי הסינים לא מעוניינים להביע דעה על נושאים פוליטיים, אז לא כדאי שתביכו אותם בשאלות מסוג זה.

מספרים בסין

בעבור הסינים, מספרים מהווים סימבוליקה או לעיתים אמונה תפלה. למשל הספרה 4 גורמת לסינים לקונוטציות שליליות מאחר והמילה ארבע והמילה מוות נכתבות באותה הצורה אל הוגים אותן בצורה שונה. לכן בסין תראו דברים משונים כגון בניינים שדילגו על מגורים בקומה הרביעית. לעומת זאת הספרה 8 נחשבת למספר מזל.

טיסות לסין
את הטיסות לסין מומלץ לבדוק בעיניים. אתרי התיירות והאתרים של משרדי הנסיעות הם דרך פשוטה לעשות זאת, אבל אנחנו ממליצים לבדוק את כולם ולא להסתמך על מנועי השוואת מחירים אוטומטית, אתרי השוואה בדכ מוטים ומטעים!

 יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled