טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לטורקיה מידע ומאמרים על טיסות לטורקיה טיסות לטורקיה ברגע האחרון     

טיסות לטורקיה ברגע האחרון


אפשרויות רבות לנפוש בטורקיה, חבילות הנופש לטורקיה נמכרות לתיירים מארצות רבות כגון גרמניה, סקנדינביה, רוסיה ועוד. 

בשנים האחרונות בלטו הישראלים בתיירות בטורקיה והיה את הרושם כי אם התיירות הישראלית לטורקיה תפסיק, בתי המלון בטורקיה יהיו ריקים והמחירים שלהם יגיעו לשפל. מומחים לענייני תיירות ונסיעות מבטלים אמירה זו וטוענים כי חבילות הנופש לבתי המלון והקלאבים בטורקיה נמכרות לתיירים ממדינות רבות ולא רק לישראלים למרות כי אין ספק שבשנים האחרונות בלטו הישראלים בנוף הטורקי. 

בחודשי הקיץ יולי אוגוסט, ניתן למצוא דילים זולים בטורקיה ליעדים המבוקשים כגון מרמריס, אנטליה, בודרום ואיסטנבול, למרות שחודשים אלה נחשבים לעונת השיא.

כאשר תבקשו להזמין טיסות ברגע האחרון  המחירים יהיו נמוכים בהרבה מהמחירים המוצעים כאשר תזמינו טיסות מראש. חבילות נופש אלה נמכרות להמוני תיירים ולא רק לישראלים, והסיבה שאנשים מזמינים מראש היא שבהזמנה מראש ניתן להשיג מקומות בבתי המלון מהטובים ביותר ולא להתפשר על מה שנותר ברגע האחרון.

אם בכל זאת החלטתם להזמין טיסות לטורקיה ברגע האחרון יש לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות שבדבר.

היתרון הוא כמובן המחיר הזול שתשלמו על דילים כאלה, אך החסרונות רבים יותר, כמובן שלא תמיד תתקלו בכל החסרונות, יתכן וישחק לכם מזלכם והכל יהיה מושלם כפי שרציתם.

חסרון בולט בטיסות של הרגע האחרון הוא שמדובר בטיסות צ'רטר העלולות להתעכב על חשבון זמן שהותכם בחופשה, בנוסף טיסות אלה יוצאות בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב, כאשר את החדרים במלון תוכלו לקבל בשעה 12.00, לכן, סביר להניח כי תבזבזו זמן רב בשדה התעופה, בטיסה ובנסיעות למלון, ותגיעו בשעות הערב וכך בזבזתם את היום הראשון של החופשה.

עוד חסרון שיכול לצוץ הוא שהמלונות הטובים יותר, אלה שקרובים לים (במרמריס למשל) או אלה שקרובים לשדה התעופה יהיו בתפוסה מלאה, והדילים שתקבלו יהיו ברב המקרים בבתי המלון הפחות טובים והרחוקים, כך שיש לקחת בחשבון נסיעות משדה התעופה למלון שכנראה יארכו זמן רב יותר, ובמקום לנפוש במלון או בבריכה, תבזבזו את זמנכם בנסיעות מתישות ותגיעו למלון בשעות הערב כשאתם עייפים ומותשים.


כמובן שמקרים של הזמנה מראש סביר להניח שסוכן הנסיעות שלכם ידאג לכל הסידורים הללו על מנת שהחופשה תהיה מאורגנת מבחינת הזמנים ומכל הבחינות.  סוכן הנסיעות אמור לדאוג שתגיעו בזמן מסירת החדר בבית המלון, שהנסיעה משדה התעופה לבית המלון תהיה קצרה, שתקבלו את חדרי המלון בזמן ולשביעות רצונכם וכך תוכלו ליהנות מהיום הראשון, להגיע בזמן, לאכול צהריים, לנפוש בבריכה ולנוח עד לבילוי בערב.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שטיסות ברגע האחרון לעיתים לא יתאימו לקבוצות גדולות הכוללות משפחות. בדרך כלל החדרים הגדולים של המשפחות תפוסים ויתכן כי יציעו למשפחה להתפצל לחדר הורים וחדר לילדים, וכך החופשה עלולה לעלות כפליים, ואם תגיעו בקבוצה יתכן תקבלו חדרים לא צמודים. גם בטיסות המקומות שנותרו בדרך כלל יהיו מפוצלים ולא תוכלו לשבת קרוב אחד לשני, כמובן שהכל תלוי במזל שלכם.יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled