טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לקייב מידע ומאמרים על טיסות לקייב טיסות לקייב     

טיסות לקייבקייב – בירת אוקראינה, הנמצאת במזרח אירופה, היא יעד הנחשב קצת שונה ממה שמכירים הישראלים. קייב לא נחשב כיעד תיירותי, אך משום מיקומו של קברו של הרבי נחמן מאומן הנמצא באוקראינה, זכתה אוקראינה למבקרים רבים וגם קייב זכתה בביקורם של מספר גדול מאד של תיירים ישראלים בשנים האחרונות.

בעבר הייתה לישראלים בעיה של ויזה לאוקראינה, אך נכון להיום מטיילים ישראלים אינם זקוקים לאשרת כניסה לאוקראינה, בתנאי שהשהות בה יורדת מתקופה של 3 חודשים.

אל-על מבצעת טיסות סדירות מישראל לקייב, מנתבג יוצאת כל יום לפחות טיסה אחת, כאשר טיסות של אל-על, כידוע, נחשבות כטיסות נוחות וסדירות. לחלופין, מבצעת חברת אירסוויט שהינה חברת התעופה של אוקראינה, טיסות  ישירות מישראל לקייב, אך טיסות אלה נחשבות לפחות נוחות מטיסות אל-על.

מחירי הטיסה לקייב במשך כל השנה הם בממוצע 400$ כאשר מדובר בטיסה סדירה שתוכלו להזמין מראש, אך במידה ותחליטו להצטרף לטיול לקברו של הרבי נחמן מאומן הממוקם באוקראינה (המהווה את הסיבה העיקרית שמבקרים ישראלים טסים לאוקראינה) תוכלו לגם לנסות למצוא טיסות של הרגע האחרון אשר מחירן נמוך בהרבה מאשר טיסות הנמכרות אצל סוכני הנסיעות, אך לשם כך תצטרכו להיות ספונטניים ומאורגנים.

 קייב נחשבת ליעד תיירותי הן לעולים חדשים שהגיעו מהבירה וחוזרים לבקר משפחות, חברים ואת המולדת, והן עבור דתיים וחרדים אשר עולים לקברי צדקים פעם בשנה לפחות על מנת להתפלל. טיסות לקייב הן דבר שבשגרה, אך פעם בשנה מקצה חברת אל-על עשרות טיסות לקייב ביום בו רבבות נוסעים להתפלל על קברי הצדיקים.  

 

 יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled