טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לברצלונה מידע ומאמרים על טיסות לברצלונה טיסות שכר לברצלונה - זה כדאי ?     

טיסות שכר לברצלונה - זה כדאי ?


במידה והחלטת לטוס לספרד ולברצלונה בפרט, חשוב שתדע שאחת מהאפשרויות העומדות בפניך היא האופציה של טיסות שכר שהינם טיסות ישירות מישראל לברצלונה.

כיום האפשרויות להגיע לברצלונה זה או בטיסת שכר או לחילופין בטיסה סדירה, כאשר לכל אחת מהטיסות יתרונות וגם חסרונות, את כל הפרטים, היתרונות והחסרונות של טיסות השכר נסקור במאמר שלפנינו.

יתרונות של טיסות שכר לברצלונה

אז כפי שציינו ישנם יתרונות משמעותיים לטיסות שכר לברצלונה, כאשר היתרון המשמעותי הראשון הוא המחיר והעלות, כאשר זה בין היתר נחשב לפרמטר החשוב ביותר והמורכב ביותר בעת בחירת חברת התעופה, הטיסה ויעד החופשה בפרט.

עלויות של טיסות שכר לברצלונה יכולות להיות זולות מאוד ויחד עם זאת יכולות להיות גם מאוד יקרות, בדרך כלל את המחירים הזולים של טיסות שכר תוכלו לקבל כאשר תרכשו את הטיסה ברגע האחרון ולא מספר חודשים קודם לכן, כמובן שבמידה והחלטת לטוס לחופשה בברצלונה דווקא בקיץ, סביר להניח שלא יהיו הבדלים משמעותיים בין המחירים, כי אחרי הכל מדובר בטיסה בתקופה החמה של השנה.

חסרונות של טיסות שכר לברצלונה

כמו לכל דבר בחיים ולכל יתרון יש חיסרון, כאשר לטיסות שכר לברצלונה ולטיסות צ'ארטר בפרט ישנם לא מעט חסרונות, כאשר החיסרון הראשון והמשמעותי ביותר היא האפשרות של תזוזה בלוחות הזמנים של הטיסה לעומת הטיסות הסדירות ששם שעה זו שעה והמראה בזמן זו המראה בזמן.

חיסרון נוסף של טיסות לברצלונה בטיסות צ'ארטר זה בעצם הנוחות שבטיסה, אין ספק בכלל שהמטוסים של הטיסות הסדירות כמו חברת אל על וחברת איבריה הם הרבה יותר נוחים מאשר מטוס של חברת שכר, כאשר בדרך כלל בחברות השכר מדובר על מטוסים ישנים שעבר זמנם ולכן הטיסות הם כל כך זולות ביחס לטיסות הסדירות.

אז האם זה בכלל כדאי?

בסופו של דבר חשוב מאוד בטרם רוכשים את כרטיס הטיסה להסתכל ולהביט על כל החסרונות של הטיסה וכמו כן כל כל היתרונות של הטיסה, אחרי הכל לכל אחד יש את השיקולים שלו בבחירת חברת התעופה ולכן, מומלץ מאוד לבצע בדיקה וסקר שוק אצל סוכני הנסיעות בשביל לדעת טוב יותר מהי הטיסה האטרקטיבית ביותר עבורך!יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled