טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לטורקיה מידע ומאמרים על טיסות לטורקיה קניות באנטליה     

קניות באנטליה

 

אנטליה נחשבת לאחת הערים הגדולות בטורקיה. תיירים רבים נוחתים באנטליה לנופש ועל הדרך גם כדי לעשות שופינג. טיסות לטורקיה נחשבות לקצרות וזולות, אך בדכ נמכרים דילים לטורקיה הכוללים טיסה ומלון.

אנטליה נחשבת למקום הטוב ביותר בטורקיה לשופינג, קיימים בה מרכזי קניות, קניונים, סופרמרקטים גדולים כגון: ג'ימייל, ריל שופינג מייל, ווייט וורד סנטר, קיפה, מיגרוס, טנסס ועוד.

באנטליה תוכלו למצוא את הבזאר הראשי שבו תוכלו לקנות אוכל, בגדים, נעלים, תכשיטים, מוצרי עור , וביניהם תוכלו להבחין בחייטים אשר מציעים את שירות התיקונים שלהם למקומיים ולתיירים.

מגוון המאכלים המוצעים בבזארים הם מאכלים טורקיים, תבלינים, חלבה, מגוון עוגות של הטורקים כגון בקלאוה.

בשווקים, הפתוחים עד חצות, תוכלו להתווכח על המחירים, ובהם תוכלו למצוא כמעט הכל, בגדים, נעלים, שטיחים, יצירות אמנות, פסלים, מוצרי עור, מזכרות שונות, זהב, נחושת, מזון, תבלינים, ריבות,  ושם תבחינו בסחורה מקומית וגם מיובאת.

מקום נוסף שבו תוכלו גם לבלות וגם לקנות מותגים של בגדים ונעלים, הוא מרכז קניות במרינה שנקרא  
.Kaleici Marina המרינה היא אחת האפשרויות המעניינות והיפות יותר כשיוצאים לשופינג מאחר והיא מהווה גם מקום בילוי ומשלבת אפשרויות רבות נוספות כגון בילוי במסעדות ובתי קפה, חנויות של מזכרות, והכל בסביבה נעימה של עצים ופרחים.

לחובבי העתיקות, באנטליה תוכלו למצוא גם יצירות אומנות מנחושת, זהב או כסף,  ופריטים עתיקים למיניהם, אך יש להקפיד על קבלות מהמקום בו קניתם מאחר וישנו גוף שנקרא רשות העתיקות של טורקיה, והם משגיחים על העתיקות היוצאות מן הארץ. עתיקות בנות מעל 100 שנה אסור להוציא מהארץ, לעיתים יבדקו הרשויות אם פריטים אלו משתייכים למוזיאונים כלשהם לכן כדאי להצטייד בקבלות.

גם שטיחים הם אחד המוצרים הבולטים בטורקיה. ישנם נוודים המייצרים שטיחים בעזרת צמר כבשים וצבעים שהופקו מירקות. גם שטיחים יכולים להיחשב כחפץ עתיק לפעמים, וגם אם המוצר חדש, ביציאה מהארץ יבקשו מכם להראות קבלה. בדכ על שטיח אחד לא יעשו בעיות ביציאה מהארץ אך כדאי להצטייד בקבלות.

מי שמחפש רק טיסה לטורקיה, אנו ממליצים לחפש טיסות זולות לטורקיה, אך להתחשב בעובדה שטיסות Low Cost הן טיסות ברמת שירות נמוכה.

 יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled