טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות לאילת מידע ומאמרים על טיסות לאילת הכל על אילת     

הכל על אילת

אילת הדרומית משתרעת על שטח שיפוט של 87000 דונם לאורכו של חוף ים סוף המכונה הים האדום ובה חיים כיום כ – 60,000 תושבים. אילת הפכה תוך שנים ספורות ממדבר בלתי מיושב לעיר הנופש והתיירות המובילה והאטרקטיבית ביותר בישראל וניתן לומר כי ענף התיירות בעיר הוא העיקרי ומפרנס משפחות רבות. אילת נקראה בעבר אל רש רש  ובשנת  1949 נכבש המקום עי ישראל במסגרת מלחמת העצמאות ושימש בעיקר כמחנה צבאי.
העיר הדרומית ביותר בארץ שבה נמצא הגבול עם ירדן, הייתה בשנים עברו מרוחקת ומנותקת משאר חלקי הארץ אך במשך השנים התפתחה העיר והפכה לעיר נופש ותיירות המובילה בארצנו הכוללת עשרות בתי מלון המקצים לנופשים אלפי חדרי אירוח. רב המשפחות המתגוררות בעיר מתפרנסות באופן ישיר או עקיף מעסקי התיירות, וכלכלת העיר כולה נשענת על ענף התיירות. 
 כמו כן האקלים החם בעיר לא מאפשר תעשיה מגוונת ולכן התעשייה לרב מאופיינת בבתי מלאכה קטנים. באילת כיום כ – 100000 מטרים של תעשיה כאשר המגמה להעביר את כל התעשייה לשטח המוקצה לכך בצפון העיר הנקרא אזור התעשייה שחורת .לצד האזור התיירותי ישנן בעיר שכונות מטופחות ומפותחות ושיפור חזות פני העיר תופס תאוצה בימים אלה.
כיום הגישה לאילת הפכה לקלה יותר, נופשים רבים מגיעים לאזור בתחבורה ציבורית, ברכבם הפרטי או בטיסה שאורכת 40 דקות בלבד. העיר התיירותית מציעה לנופשים חבילות נופש מגוונות, בתי מלון מפוארים אך גם עממיים, פסטיבלים, מסעדות, קניונים וקניות ללא מעמ, מקומות בילוי רבים ואטרקציות כגון  ה – IMAX, המצפה התת-ימי, עיר המלכים, בתי ספר לצלילה, ועוד.
יש לציין כי גם בימי האביב והסתיו תנאי האקלים באילת נוחים למדי לכן גם בעונות אלה קיימת תיירות. בעונת החורף מזג האוויר אינו כבשאר חלקי הארץ, אמנם הלילות קרים אך בשעות היום מזג האוויר נח ועדיין אפשר לנפוש בבתי המלון, ואפילו להשתכשך במי הבריכה. יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled