טיסות
    טיסות עמוד ראשי     הוסף למועדפים    
טיסות לפריז טיסות ברצלונה טיסות לאמסטרדם טיסות לונדון טיסות לניו יורק טיסות לתאילנד טיסות זולות טיסות לאילת
טיסות טיסות זולות מידע ומאמרים על טיסות זולות טיסות זולות     

טיסות זולות


מחירי החופשות בחול תלויים במידה רבה במחיר הטיסה אשר מהווה מרכיב עיקרי במחיר הטיול או הנופש, לכן, טיסה זולה הינה מצרך חשוב ומבוקש בעולם התיירות.

בטרם מתכננים טיול או נופש בחול ולעיתים גם באילת, ניגשים לאינטרנט על מנת לברר פחות או יותר כמה יעלה הטיול.

תכנון חופשה ליעדים מסוימים במידה רבה בטיסות, שישפיעו על הטיול מבחינת זמני הנסיעה, מועד הטיול, מסלול ואורך הטיול ועוד. זמני טיסה יכולים לשבש תכניות ולעיתים תאלצו להגיע ליעד המבוקש באמצעות  טיסות המשך או לחלופין החלפת טיסות באמצע הדרך, עצירות ביניים והחלפת חברות תעופה. 

כיום הטיסות נחשבות כמצרך בסיסי של רב שכבות האוכלוסייה, משפחות הנוסעות בהרכב מלא לטיולים בחול, טיולי בר מיצוה שנכנסו לתודעה בשנים האחרונות, בני הנוער היוצאים לטייל בחול לפני גיוס וכמובן חיילים משוחרים שחיכו לשחרורם בקוצר רוח,  טיולי שורשים, טיולי נופש, ירח דבש, ועוד מגוון רב של טיולים המתבקשים על ידי שכבות שונות של האוכלוסייה.

רובנו מחפשים טיסות זולות בטרם הנסיעה, על מנת שתדעו איך והיכן לחפש, הרי לכם מספר טיפים. ראשית נתמקד ברמת הנסיעה ורמת הטיסה – נכון הוא הדבר כי כל אחד מאיתנו יעדיף לטוס במחלקה ראשונה עם השירות הכי טוב ועוד מספר הטבות במהלך הטיסה, אך אם אינכם אנשי עסקים ואין לכם צורך לטוס במחלקת עסקים, הטיסה הרגילה זולה יותר.

- אם החלטתם לטייל ואין לכם יעד מוגדר – כמובן שטיסות למרחקים קצרים תעלה לכם פחות.

-  עונות השנה משפיעות על מחירי הטיסה, אם תטוסו בעונת השיא תצטרכו למצוא דיל טוב על מנת לטוס במחיר זול. ברב היעדים בעונות השיא מזג האוויר מאפשר אטרקציות, טיולים, בילוי בחופים ועוד ולכן מחירי הטיסות מתייקרים יחסית לטיסות מחוץ לעונה.

- באתרי האינטרנט השונים תוכלו למצוא טיסות זולות יותר וגם דילים, זה משום שאין טיפול של סוכן נסיעות, לכן, אם החלטתם להזמין דרך אתרי האינטרנט, יתכן ותשלמו על הטיסה מחיר יותר זול אך לא תוכלו לבטל טיסה ולקבל החזר כספי על כרטיס הטיסה בשום מקרה.

- טיסות עם עצירות ביניים – טיסות ארוכות וישירות נחשבות ליקרות יותר מאשר טיסות המשך. אם אינכם ממהרים להגיע ליעד, ותעדיפו כי כרטיס הטיסה יהיה זול בהרבה, טיסה עם עצירת ביניים בדרך תוזיל את המחיר.


חברת אל-על מבצעת טיסות ישירות ליעדים כמו תאילנד למשל, טיסות אלה יקרות יותר מטיסות של חברות תעופה זרות המבצעות חניות ביניים בנמלי הבית שלהן.
- לעיתים, טיסות של  אל-על לא מורשות לעבור מעל ארצות מסוימות שאיתן אין לישראל הסכמים, ולכן הטיסה תימשך זמן רב יותר מאשר טיסות של חברות תעופה זרות אחרות אשר להן יש היתר לטוס מעל ארצות מסוימות ולכן טיסות אל על עלולות להתייקר מאחר וזמן הטיסה נמשך יותר זמן. יעדי טיסה נוספים
טיסות זולות
טיסות להודו
טיסות לאוסטרליה
טיסות לאילת
טיסות לתאילנד
טיסות לניו יורק
טיסות לסין
טיסות לרומא
טיסות לטורקיה
טיסות למוסקבה
טיסות לקייב
טיסות למינכן
טיסות לניו זילנד

(c) 2011 MyFlights.co.il       טיסות       טיסות זולות       תוכניות שותפים תיירות       Thumbnail Screenshots by Thumbshots

Untitled